Snieglentininkas M. Morauskas Serbijoje iškovojo du sidabro medalius

Serbijoje pasibaigusiose Tarptautinės slidinėjimo sąjungos (FIS) snieglenčių varžybose „ABC Cup“ lietuvis Motiejus Morauskas iškovojo du sidabro medalius.

Motiejus Morauskas trasoje.<br> Facebook nuotr.

2019-01-05 14:09, atnaujinta 2019-01-05 14:10

Penktadienį vykusiose didžiojo šuolio („Big Air“) varžybose M.Morauskas surinko 164 taškus ir užėmė antrąją vietą.

Nugalėjo serbas Matija Milenkovičius (173 tšk.). Trečias liko gruzinas Jaba Schvedianis (130 tšk.).

Ketvirtadienį surengtose snieglenčių akrobatinio nusileidimo („Slopestyle“) varžybose mūsiškis su 80,7 taško taip pat buvo antras. Už tai jam atiteko 40 FIS taškų.

Šįkart nugalėjo J.Schvedianis (85,7 tšk.), o trečias buvo M.Milenkovičius (73,7 tšk.).

Didžiojo šuolio rungtyje varžėsi 16 sportininkų, o akrobatinio nusileidimo – 18.