Biatlonininkas V. Strolia pasaulio taurės varžybose Vokietijoje buvo 76-as

Vokietijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės penktojo etapo vyrų 10 km sprinto lenktynes ketvirtadienį Lietuvos atstovas Vytautas Strolia užėmė 76-ąją vietą.

Biatlonininkas Vytautas Strolia.<br> LBF nuotr.

Jan 17, 2019, 1:50 PM

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs norvegas Johannesas Thingnesas Boe - 22 min. 56,3 sek. Antrąją vietą užėmė nugalėtojo brolis Tarjei Boe (+7,9 sek.; 0 baudos ratų), trečiąją - vokietis Benediktas Dollis (+10,5 sek.; 1).

Tris baudos ratus turėjęs įveikti 26-erių metų V. Strolia nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 13,8 sek.

20-metis Linas Banys (+2.46,0; 1) užėmė 89-ąją vietą, o 27-erių metų Karolis Dombrovskis (+2.52,6; 3) - 91-ąją.

Lenktynėse dalyvavo 111 biatlonininkų.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 11 lenktynių užtikrintai pirmauja J. T. Boe (602 tšk.). Antrąją vietą užima rusas Aleksandras Loginovas (452 tšk.), trečiąją - prancūzas Martinas Fourcade'as (385 tšk.). 16 taškų turinti Lietuvos atstovas K. Dombrovskis tarp 81 klasifikuoto sportininko yra 64-as.