N. Kočergina prasibrovė į persekiojimo lenktynes biatlono pasaulio taurės etape

Italijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės šeštojo etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovė Natalja Kočergina užėmė 59-ąją vietą ir gavo teisę startuoti persekiojimo lenktynėse.

Natalija Kočergina pateko tarp 60-ies stipriausiųjų.<br>A.Ivanovo nuotr.

2019-01-24 17:59

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi čekė Marketa Davidova – 21 min. 40,7 sek. Antrąją vietą užėmė suomė Kaisa Makarainen (+1,7 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją – norvegė Marte Roeiseland (3,5 sek.; 1).

Vieną baudos ratą turėjusi įveikti 33-ejų metų N.Kočergina nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 20,9 sek.

22-ejų metų lietuvė Gabrielė Leščinskaitė (+4.5,0; 2) užėmė 90-ąją vietą.

Lenktynės dalyvavo 94 biatlonininkės.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 13 lenktynių pirmauja italė Dorothea Wierer (532 tšk.), antrąją vietą užima kita italė Lisa Vittozzi (520 tšk.), trečiąją – slovakė Paulina Fialkova (460 tšk.). Iš viso klasifikuotos 85 sportininkės.