Biatlonininkas M. Fominas – pasaulio jaunių čempionate – 15-as

Sekmadienį Slovakijoje prasidėjusio pasaulio jaunių ir jaunimo biatlono čempionato jaunių vaikinų 12,5 km asmeninėse lenktynėse Lietuvos atstovas Maksimas Fominas užėmė 15-ąją vietą.

Biatlono vyrų varžybos.<br> Sputnik/Scanpix nuotr.

Jan 27, 2019, 2:40 PM

Nugalėjo šveicaras Niklasas Hartwegas. Vieną kartą šaudykloje suklydęs ir 45 sek. baudos gavęs šveicaras finišavo per 35 min. 37,1 sek.

Antrąją vietą užėmė norvegas Trymas Gerhardsenas (+25,3 sek.; 1 baudos minutė), trečiąją – čekas Jakubas Kocianas (+33,7 sek.; 1 baudos minutė).

18-metis M.Fominas gavo 2 min. 15 sek. baudos (3 netaiklūs šūviai) ir nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 59,8 sek.

Kitas 18-metis Lietuvos atstovas Jokūbas Mackinė (+3.57,1; 4 netikslūs šūviai) užėmė 34-ąją poziciją.