G. Titenis Liuksemburgo baseine į priekį praleido tik sezono lyderius

Liuksemburge 21-ąjį kartą vykusių „Euro Meet“ plaukimo varžybų vyrų 50 metrų plaukimo krūtine finale Lietuvos atstovas Giedrius Titenis užėmė ketvirtąją vietą. Lietuvis finišavo per 28,04 sek.

Giedrius Titenis Liuksemburge nusiledo tik sezono lyderiams.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 30, 2019, 10:52 AM, atnaujinta Jan 30, 2019, 10:54 AM

Greičiau už mūsiškį plaukė šio sezono lyderiai – italai Nicolo Martinenghi (27,16 sek.), Fabio Scozzoli (27,45 sek.) ir olandas Arno Kamminga (27,94 sek.).

100 metrų plaukimo krūtine rungtyje G.Titenis liko penktas (1.02,09). Nugalėjo tas pats N.Martinenghi (59,37 sek.).

200 metrų distancijoje Lietuvos plaukikas (2.17,55) užėmė septintąją poziciją. Pirmasis finale finišavo vokietis Marco Kochas (2.09,69).

29-erių metų G.Titenis taip pat išbandė jėgas ir sau neįprastoje 50 metrų plaukimo peteliške rungtyje. Atrankoje lietuvis finišavo per 25,18 sek. ir pagerino asmeninį rekordą. Užėmęs 19-ąją poziciją, jis pateko į B finalą. B finale mūsiškis (25,22 sek.) liko paskutinis, todėl galutinėje įskaitoje jam atiteko 20-oji vieta.

Šioje rungtyje triumfavo britas Benjaminas Proudas (23,52 sek.).