Bėgikė E. Balčiūnaitė varžybose Šveicarijoje – antra

Šveicarijoje vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Lietuvos atstovė Eglė Balčiūnaitė 600 m distancijoje užėmė antrąją vietą.

Eglė Balčiūnaitė varžybose Šveicarijoje užėmė antrąją vietą.<br>A.Barzdžiaus nuotr.

Feb 3, 2019, 10:56 PM, atnaujinta Feb 3, 2019, 11:23 PM

Lietuvė finišavo per 1 min. 28,67 sek. (geriausias Lietuvos sezono rezultatas).

Eva Misiūnaitė 200 m nubėgo per 24,50 sek. (geriausias Lietuvos sezono rezultatas) ir užėmė ketvirtąją vietą. 400 m bėgime E. Misiūnaitė taip pat buvo ketvirta (54,77 sek.).

Šuolininkė į aukštį Urtė Baikštytė „Hauteur & Musique“ šuolininkų varžybose Šveicarijoje užėmė trečiąją vietą (1 m 83 cm).

„Sykes & Sabock Challenge“ varžybose Pensilvanijos valstijoje (JAV) Beatričė Juškevičiūtė užėmė šeštąją vietą šuoliuose į aukštį (1 m 60 cm) ir dešimtąją – rutulio stūmime (12 m 76 cm).

Dominyka Leskauskaitė Steiten Ailende (Niujorko valstija) buvo trečia trišuolio rungtyje (11 m 56 cm).

„Frank Sevigne Husker Invitational“ varžybose Linkolne (JAV) Matas Adamonis septynkovėje užėmė septintąją vietą (4996 tšk.).

Tarptautinėse varžybose Prancūzijoje Monika Elenska 1500 m bėgime finišavo aštunta (4.31,29).