Amerikietė L. Vonn pasaulio čempionato bronzos medaliu papuošė savo karjeros pabaigą

Švedijoje vykstančio pasaulio kalnų slidinėjimo čempionato moterų didžiojo nusileidimo rungtį sekmadienį laimėjo slovėnė Ilja Štuhec.

Lindsey Vonn paskutiniame karjeros pasaulio čempionte iškovojo bronzos medalį.<br> Scanpix nuotr.

Feb 10, 2019, 6:27 PM, atnaujinta Feb 10, 2019, 6:29 PM

28-erių metų slovėnė trasą įveikė per 1 min. 1,74 sek. Ji apgynė prieš dvejus Austrijoje iškovotą pasaulio čempionės titulą.

Sidabro medalį iškovojo šveicarė Corinne Suter (+0,23 sek.), o bronzos – tituluota amerikietė Lindsey Vonn (+0,49 sek.).

Triskart olimpinei prizininkai 34-erių metų L.Vonn tai buvo aštuntasis planetos pirmenybių medalis. Ji yra paskelbusi, kad šis čempionatas Švedijoje jai yra paskutinis.

Iš viso buvo klasifikuotos 37-ynios kalnų slidininkės.