Lietuvos lengvaatlečiai sėkmingai startavo varžybose Vokietijoje, Prancūzijoje ir Australijoje

Sekmadienį Vokietijoje vykusių lengvosios atletikos varžybų „Internationales Hallenmeeting-Chemnitz“ moterų trišuolio rungtyje lietuvė Dovilė Dzindzaletaitė užėmė antrąją vietą.

Dovilė Dzindzaletaitė Vokietijoje užėmė antrąją vietą. <br> J.Stacevičiaus nuotr.

2019-02-10 21:20, atnaujinta 2019-02-10 21:22

Lietuvos sportininkė sėkmingiausiu – šeštuoju – bandymu nušoko 13 m 61 cm.

Nugalėtoja tapo vokietė Kristin Gierisch (14 m 59 cm). Trečiąją vietą užėmė kita vokietė Jenny Elbe (13 m 55 cm).

Trišuolio varžybose dalyvavo devynios sportininkės.

Bėgike E. Balčiūnaitė varžybose Prancūzijoje finišavo trečia

Sekmadienį Prancūzijoje surengtų uždarų patalpų varžybų „Meeting Elite en salle de Metz“ moterų 800 metrų bėgimo finale lietuvė Eglė Balčiūnaitė užėmė trečiąją vietą.

Lietuvos sportininkė finišavo per 2 min. 4,71 sek. ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą.

Nugalėtoja tapo švedė Lovisa Lindh – 2 min. 2,70 sek. Antra finišavo prancūzė Cynthia Anais (2.03,38).

Lietuvos ėjikai varžybose Australijoje – ketvirti

Sekmadienį Adelaidėje (Australija) vykusiame Australijos ir Okeanijos sportinio ėjimo čempionate lietuviai Brigita Virbalytė ir Marius Žiūkas užėmė ketvirtąsias vietas.

Moterų 20 km lenktynėse B.Virbalytė finišavo per 1 val. 31 min. 25 sek. Nugalėjo kolumbietė Sandra Lorenas (1 val. 28 min. 49 sek.).

Tarp vyrų nugalėjo švedas Perseu Karlstromas – 1 val. 20 min. 5 sek. M.Žiūko rezultatas – 1 val. 21 min. 44 sek. Iki bronzos jam pritrūko 8 sek.

Kitas lietuvis – Tadas Šuškevičius (1 val. 27 min. 25 sek.) liko 18-as.