Lietuvos biatlonininkės pasaulio taurės varžybose JAV finišavo viena šalia kitos

JAV vykstančių pasaulio biatlono taurės aštuntojo etapo varžybų sutrumpintose moterų 7,5 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį abi Lietuvos atstovės liko tarp autsaiderių.

N.Kočergina buvo 77-a.<br> V.Dranginio nuotr.

2019-02-14 22:55

Nugalėjo norvegė Marte Olsbu Roeiseland. Be klaidų šaudžiusi ir baudos ratų išvengusi norvegė finišavo per 19 min. 47,6 sek.

33-ejų metų Lietuvos atstovė Natalija Kočergina (+4 min. 49,7 sek.; 6 baudos ratai) užėmė 77-ąją vietą, o 22-ejų metų Gabrielė Leščinskaitė (+4.53,4; 3) liko 78-a.

Lenktynėse dalyvavo 84 biatlonininkės.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 17 lenktynių pirmauja italės Dorothea Wierer (685 tšk.) ir Lisa Vittozzi (675 tšk.). Į trečiąją poziciją pakilo M. Olsbu Roeiseland (597 tšk.).