Biatlonininko V. Strolios rezultatas leis jam startuoti persekiojimo lenktynėse

JAV vykstančių pasaulio biatlono taurės aštuntojo etapo varžybų vyrų 10 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovas Vytautas Strolia užėmė 47-ąją vietą ir gavo teisę startuoti persekiojimo lenktynėse.

Biatlonininkas V.Strolia startuos persekiojimo lenktynėse.<br> LBF nuotr.

Feb 15, 2019, 11:28 PM

Nugalėjo be klaidų šaudęs norvegas Vetlė Christiansenas - 23 min. 29,7 sek. Antrąją vietą užėmė prancūzas Simonas Desthieux
(+1,3 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją - vokietis Romanas Reesas (+22,4 sek.; 1).

Keturis baudos ratus turėjęs įveikti 26-erių metų V. Strolia nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 5,5 sek.

28-erių metų Tomas Kaukėnas (+3.07,7; 2) liko 69-as, o 20-metis Linas Banys (+3.32,4; 3) užėmė 76-ąją vietą.

Lenktynėse dalyvavo 86 biatlonininkai.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja norvegas Johannesas Thingnesas Boe (936 tšk.), antrąją vietą užima rusas
 Aleksandras Loginovas (609 tšk.), trečiąją - S. Desthieux (588 tšk.). 16 taškų turinti Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis tarp 94 klasifikuotų sportininkų yra 79-as.