Biatlonininkas K. Dombrovskis atvirajame Europos čempionate – šeštas

Trečiadienį Raubičiuose (Baltarusija) prasidėjusio atvirojo Europos biatlono čempionato vyrų 20 km asmeninėse lenktynėse Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis užėmė šeštąją vietą.

K.Dombrovskis šiais metais tapo Lietuvos biatlono rinktinės lyderiu.<br>V.Ivanovo nuotr.

Feb 20, 2019, 6:59 PM

Nugalėtoju tapo 31-erių metų bulgaras Krasimiras Anevas. Vieną kartą šaudykloje suklydęs ir vieną baudos minutę gavęs Bulgarijos biatlonininkas finišavo per 53 min. 18,1 sek.

Antrąją vietą užėmė norvegas Tarjei Boe (+3,7 sek.; 3 baudos minutės), trečiąją – kitas norvegas Endre Stroemsheimas (+11,1 sek.; 2 baudos minutės).

27-erių metų K. Dombrovskis gavo vieną baudos minutę ir nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 31,1 sek.

23-ejų metų Deividas Demkovas (+11.23,2; 4) liko 80-as, o 26-erių metų Lukas Jakeliūnas (+15.47,9; 10) – 97-as.

Lenktynėse startavo 101 biatlonininkas.

Atvirasis Europos biatlono čempionatas yra priskiriamas IBU taurės varžybų kalendoriui. Šiose varžybose paprastai nedalyvauja dauguma pajėgiausių pasaulio biatlonininkų.