„Eglės-Tauro“ rankininkės pasiekė svarbią pergalę Garliavoje

Lietuvos moterų rankinio lygoje svarbią pergalę pasiekė Vilniaus „Eglės-SM Tauro“ merginos, kurios pirmosiose ketvirtojo rato rungtynėse išvykoje 34:26 (18:13) nugalėjo Kauno rajono „Cascada-Garliavos SM“ ekipą.

„Eglė-Tauras“ įveikė varžoves iš Garliavos.<br> LRF nuotr.

Feb 22, 2019, 12:24 PM, atnaujinta Nov 14, 2022, 6:12 PM

Praėjusią savaitę Kaune rungtynėse su „Acme-Žalgiriu“ suklupusioms vilnietėms pergalė buvo itin reikalinga, norint sutvirtinti savo pozicijas antrojoje turnyro lentelės vietoje.

Iki pirmojo rungtynių kėlinio vidurio aikštėje vyko lygi ir atkakli kova, o pirmaujanti komanda keitėsi net kelis kartus. Įpusėjus kėliniui vilnietės pirmavo vos vienu įvarčiu (8:7), tačiau vėliau įjungė aukštesnę pavarą ir iki ilgosios pertraukos susikūrė apčiuopiamą 5 įvarčių pranašumą (18:13).

Antrąjį kėlinį dviem įvarčiais pradėjusios šeimininkės iškart sumažino atsilikimą iki 3 (15:18), tačiau dar labiau priartėti prie varžovių joms nepavyko.

Nors likus žaisti 5 minutes iki rungtynių pabaigos, ekipas skyrė 4 įvarčiai (29:25), „Eglė-SM Tauras“ intrigos varžovėms sukurti neleido ir rungtynes laimėjo užtikrintai 34:26.

Vilnietėms 10 įvarčių pelnė Rita Repečkaitė, 6 – Auksė Sviderskienė, o 5 – Daiva Aleksandravičiūtė.

Kauno r. ekipoje 9 kartus pasižymėjo Greta Rinkevičiūtė, 5 – Emilė Aglinskaitė.

Tai buvo jau trečioji vilniečių pergalė šį sezoną prieš „Cascada-Garliavos SM“ ekipą, tačiau pirmoji pasiekta varžovių aikštėje.

Šių dviejų komandų akistata laukia ir kovo 2-ąją dieną Utenoje vyksiančiose Lietuvos rankinio fedracijos (LRF) taurės pusfinalio rungtynėse.