V. Strolia Europos biatlono čempionate užėmė 28-ąją vietą ir dalyvaus persekiojimo lenktynėse

Raubičiuose (Baltarusija) vykstančio atvirojo Europos biatlono čempionato vyrų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį lietuvis Vytautas Strolia užėmė 28-ąją vietą.

Vytautas Strolia šliuožia trasa.<br>J.Sadykovos nuotr.

Feb 23, 2019, 1:34 PM, atnaujinta Feb 23, 2019, 1:37 PM

Čempionu tapo norvegas Tarjei Boe. Vieną kartą šaudykloje suklydęs ir vieną baudos ratą įveikęs norvegas finišavo per 21 min. 40,1 sek.

Antrąją vietą užėmė švedas Jesperas Nelinas (+10,6 sek.; 0 baudos ratų), trečiąją – rusas Dmitrijus Malyško (+35,2 sek.; 0).

V.Strolia turėjo įveikti tris baudos ratus ir nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 22,8 sek.

Karolis Dombrovskis (+1.54,0; 1) liko 51-as, Tomas Kaukėnas (+2.13,5; 1) – 64-as, o Deividas Demkovas (+5.09,0; 4) – 110-as tarp 114 dalyvių.

V.Strolia ir K.Dombrovskis iškovojo teisę dalyvauti persekiojimo lenktynėse.