Startavo Lietuvos jėgos trikovės čempionatas

Savaitgalį Biržuose startavo Lietuvos jėgos trikovės čempionatas. Pirmųjų varžybų metu buvo varžomasi jaunių, jaunimo ir moterų kategorijose. Lietuvos jėgos trikovės federacijos Prezidentas Antanas Jodauga sakė, kad varžybos pranoko lūkesčius.

Startavo jėgos trikovės čempionatas.<br> L.Šilkaičio nutr.
Daugiau nuotraukų (5)

Feb 27, 2019, 10:35 AM

„Varžybose dalyvavo daugiau sportininkų nei tikėjomės. Tai yra geras ženklas ir reiškia, kad jėgos trikovė Lietuvos vis labiau populiarėja. Man ypač džiugu, kad vis daugiau jaunų žmonių pradeda sportuoti ir renkasi sveiką gyvenseną“, - sako A. Jodauga.

Varžybose dalyvavo ir stipriausi Lietuvos sportininkai. Pasaulio rekordininkas Nojus Čypas 2019 – tųjų metų sezoną pradėjo jau jaunių grupėje. Svorio kategorijoje iki 74 kilogramų jis iškovojo aukso medalius, o „mirties traukos“ veiksme štangą iškėlė su 280 kilogramų svoriu.

Jaunimo „Open“ kategorijoje geriausiai pasirodė Klaudijus Malevskis, kuris pritupimo veiksme iškėlė net 300 kilogramų sveriančią štangą bei laimėjo aukso medalį svorio kategorijoje iki 93 kilogramų. Jaunimo „Open“ kategorijoje aukso medalius taip pat iškovojo – svorio kategorijoje iki 59 kg. geriausiai pasirodė Laurynas Saulius, kategorijoje iki 66 kg – Gintautas Bledis, kategorijoje iki 74 kg – Albertas Motiečius, kategorijoje iki 83 kg – Ramūnas Liebus, kategorijoje iki 105 kg – Vytenis Pauža, kategorijoje iki 120 kg – Almantas Krivickas.

Moterų kategorijoje geriausiai pasirodė Lina Linkaitė, kuri svorio kategorijoje iki 57 kilogramų surinko beveik 417 taškų, pelnė aukso medalį ir pasirodė geriausiai iš visų sportininkių. Svorio kategorijoje iki 63 kilogramų aukso medalį pelnė Lina Gerūtė, svorio kategorijoje iki 72 kilogramų ausko medalį pelnė Ugnė Karsokaitė, svorio kategorijoje iki 84 kilogramų aukso medalį laimėjo Evelina Malinauskaitė.

A.Jodaugos teigimu, varžybų metu pagerintas ne vienas Lietuvos rekordas, o tai reiškia, kad sportininkų meistriškumas auga.
„Daug sportinininkų pagerino tiek savo asmeninius, tiek ir Lietuvos rekordus. Tai rodo, kad sportininkų meistriškumas didėja. Tikiu, kad jau netolimoje ateityje mūsų sportininkai džiugins ir dar skambesnėmis pergalėmis Europos ir Pasaulio čempionatuose“, – sako A. Jodauga.