Lietuvos biatlonininkai IBU taurės varžybose Estijoje dėl aukštų vietų nekovojo

Estijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės septintojo etapo varžybų vyrų super sprinto atrankos lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovas Deividas Demkovas užėmė 61-ąją vietą.

R.Suslavičius <br>J.Stacevičiaus nuotr.

Mar 1, 2019, 4:29 PM

Nugalėjo be klaidų šaudęs norvegas Aleksanderis Andersenas – 7 min. 37,9 sek.

Du baudos ratus turėjęs įveikti 22-ejų metų D. Demkovas nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 12,3 sek.

28-erių metų Rokas Suslavičius (+61.46,6; 2 baudos ratai) tarp 93 dalyvių užėmė 83-iąją vietą, o 26-erių metų Lukas Jakeliūnas (+2.26,8; 5) – 91-ąją.