Biatlonininkas L. Banys jaunimo taurės varžybose Norvegijoje suko keturis baudos ratus ir liko toli nuo lyderių

Norvegijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) jaunimo taurės trečiojo etapo varžybų vaikinų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Linas Banys užėmė 69-ąją vietą.

Biatlono varžybų momentas.<br> Sputnik/Scanpix nuotr.

Mar 2, 2019, 2:07 PM, atnaujinta Mar 2, 2019, 2:10 PM

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs vokietis Timas Grotianas – 25 min. 50,1 sek.

Keturis baudos ratus turėjęs įveikti 20-metis L.Banys nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 37,1 sek.

Lenktynėse dalyvavo 99-yni biatlonininkai.

Bendrojoje IBU jaunimo taurės įskaitoje po devynerių lenktynių pirmauja šveicaras Sebastianas Stalderis (328 tšk.). L.Banys su 61 tašku tarp 119-os klasifikuotų sportininkų yra 51-as.