Lietuvos biatlonininkai IBU taurės varžybose Estijoje liko už 70-uko ribų

Estijoje vykusių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės septintojo etapo varžybų vyrų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Deividas Demkovas užėmė 75-ąją vietą, Lukas Jakeliūnas – 78-ąją, o Rokas Suslavičius – 83-iąją.

Lietuvos biatlonininkams varžybse Estijoje nesisekė.<br> Sputnik/Scanpix nuotr.

Mar 2, 2019, 5:47 PM

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs ir vieną baudos ratą įveikti turėjęs vokietis Davidas Zobelis – 24 min. 15,8 sek.

23-ejų metų D.Demkovas (2 baudos ratai) nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 49,7 sek., 26-erių metų L.Jakeliūnas (7) – 5 min. 21 sek., o 28-erių metų R.Suslavičius (2) – 5 min. 42,7 sek.

A. Jesipionok aunimo taurės varžybose

Norvegijoje pranoko 15 varžovių

Norvegijoje vykusių IBU jaunimo taurės trečiojo etapo varžybų merginų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovė Ana Jesipionok pranoko 15 varžovių ir užėmė 82-ąją vietą.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi rusė Anastasija Gorejeva – 21 min. 56,1 sek.

19-metė A.Jesipionok, kuriai teko įveikti vieną baudos ratą, nugalėtojai pralaimėjo 4 min. 35,6 sek.

Kita Lietuvos atstovė 17-metė Sara Urumova (+11.00,0; 5 baudos ratai) užėmė 95-ąją vietą.