Plaukikas A. Pavlidis Malaizijoje įvykdė olimpinį B normatyvą

55-ąjį kartą Malaizijoje vykstančiame „Milo/Pram Malaysia Invitational Age Group“ plaukimo čempionate sėkmingai varžosi Lietuvos atstovai.

Arijus Pavlidis laimėjo varžybas Malaizijoje.<br> Facebook nuotr.

Mar 8, 2019, 5:34 PM, atnaujinta Mar 8, 2019, 5:36 PM

Vilniaus miesto sporto centro plaukikas 16-metis Arijus Pavlidis buvo nepralenkiamas 15-17 metų vaikinų grupėje plaukdamas 100 metrų laisvuoju stiliumi ir 200 metrų nugara.

200 metrų nugara rungtyje A.Pavlidis finišavo per 2 min. 0,78 sek. ir pagerino Lietuvos 17-mečių rekordą. Taip pat šiuo rezultatu jis įvykdė Europos ir pasaulio jaunimo čempionatų normatyvus.

Lietuvos atstovo rezultatas 1,70 sek. geresnis nei planetos pirmenybių B normatyvas ir 0,25 sek. pranoksta olimpinį B normatyvą.

„Arijus šaunuolis, įvykdė B normatyvus ir Lietuvos rekordą (vaikinų iki 17 metų) „sumušė“ kone 2 sekundėmis. Labai sveikintina ir gerai. Yra uždavinys A normatyvui įvykdyti. Dar laiko nemažai, tris sekundes reikia numesti.

Galimybės yra, bus matyt. Jis dar labai jaunas, jam tik balandžio mėnesį sukaks 17-a. Vienas iš jaunesnių plaukikų, kuris B normatyvus įvykdė. Jo perspektyva labai nebloga, žiūrėsim, kaip bus ateityje“, – savo auklėtinio pasirodymu džiaugėsi ir plaukiko treneris Vygandas Banys.

50 metrų plaukimo peteliške rungtyje A.Pavlidis (25,62 sek.) pagerino asmeninį rekordą ir užėmė antrąją vietą.

Kauno sporto mokyklos „Startas“ auklėtinė 15-metė Marija Rutkauskaitė merginų 15-17 metų amžiaus grupėje užėmė antrąją vietą 100 metrų plaukimo laisvu stiliumi rungtyje (59,43 sek.) ir į priekį praleido dvejais metais vyresnę varžovę iš Singapūro Nicholle Toh (58,93 sek.).

50 metrų plaukimo peteliške rungtyje M.Rutkauskaitė (29,96 sek.) liko devinta.

Liepa Kluonytė užėmė 12-ąją vietą 200 metrų plaukime kompleksiniu būdu (2.35,51) ir 17-ąją – 100 metrų laisvuoju stiliumi (1.02,82).

Marius Karlavičius liko 40-as plaukdamas 100 metrų laisvuoju stiliumi (57,23 sek.).