„Hockey Punks“ ledo ritulininkai – per žingsnį nuo Lietuvos čempionato finalo

Lietuvos ledo ritulio čempionato pusfinalio serijos trečiosiose rungtynėse penktadienį Vilniaus „Hockey Punks“ klubas išvykoje 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) nugalėjo Kauno „Kaunas Hockey“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

„Kaunas Hockey“ pralaimėjo Vilniaus „Hockey Punks“.<br> „Kaunas Hockey“ nuotr.

Mar 9, 2019, 12:03 AM, atnaujinta Mar 9, 2019, 9:46 AM

5-ąją minutę vilniečius į priekį išvedė Karolis Šlikas, o 30-ąją min. rezultatą padvigubino Šarūnas Kuliešius.

Trečiojo kėlinio pradžioje (42-ąją min.) rezultatą sušvelnino Lukas Žukauskas, bet per likusį mačo laiką nė vienai komandai pasižymėti nepavyko ir pergale džiaugėsi „Hockey Punks“.

Kol kas šioje serijoje visus susitikimus laimėjo svečiuose žaidusios komandos.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį (kovo 10-ąją d.) Vilniuje.