Biatlonininkė N. Kočergina persekiojimo lenktynėse šaudykloje suklydo net aštuonis kartus

Estešunde (Švedija) vykstančio pasaulio biatlono čempionato moterų 10 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovė Natalija Kočergina užėmė 51-ąją vietą.

Moterų biatlono persekiojimo varžybos vyko Švedijoje.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Mar 10, 2019, 4:40 PM, atnaujinta Mar 11, 2019, 8:10 AM

Pirmąjį sykį pasaulio čempione tapo 30-metė vokietė Denise Herrmann. Du kartus šaudykloje prašovusi ir du baudos ratus įveikusi vokietė finišavo per 31 min. 45,9 sek.

Antrąją vietą po finišo spurto užėmė norvegė Tiril Eckhoff (+31,4 sek.; 2 baudos ratai), trečiąją – vokietė Laura Dahlmeier (+31,6 sek.; 1).

Iš 27-os vietos startavusi 33-ejų metų N.Kočergina šaudykloje suklydo net aštuonis sykius ir nugalėtojai pralaimėjo 7 min. 9,2 sek.

55 lenktynėse dalyvavusios biatlonininkės startavo pagal sprinto rungtyje pasiektus rezultatus.