Lietuvos moterų rankinio lygoje paaiškėjo pusfinalio poros

Lietuvos moterų rankinio lygoje paaiškėjo reguliaraus sezono nugalėtojos. Likus vienam turui iki atkrintamųjų varžybų pradžios, pirmąją vietą jau užsitikrino Kauno „Acme-Žalgiris“ merginos.

„ACME-Žalgirio“ rankininkės įveikė Garliavos komandą.<br>Facebook nuotr.

Mar 10, 2019, 1:23 PM, atnaujinta Nov 14, 2022, 6:11 PM

Pirmąją vietą kaunietės užsitikrino po to kai šeštadienį savo aikštėje 36:26 (19:16) nugalėjo praėjusių metų vicečempiones Kauno rajono „Cascada-Garliavos SM“ merginas.

Nors susitikimą geriau pradėjo kaunietės, tačiau pirmojo kėlinio viduryje Garliavos ekipa buvo išsiveržusi į priekį (10:9). Iki pirmojo kėlinio pabaigos pirmaujanti komanda pasikeitė dar kelis kartus, tačiau paskutines kėlinio minutės sėkmingiau sužaidę žalgirietės prieš pertrauką pirmavo 3 įvarčiais (19:16).

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo viešnios iš Garliavos, kurios sumažino atsilikimą iki minimumo (20:19). Vis dėlto, išlyginti rezultato „Cascada-Garliavos SM“ jau neįstengė ir kaunietės vėl padidino atotrūkį (25:21).

Lygiaverčio atsarginių žaidėjų suolelio neturinti Garliavos komanda rungtynių pabaigoje varžoves paleido į priekį dar labiau ir kaunietės laimėjo rezultatu 36:26.

Po šios pergalės „Acme-Žalgirio“ rankininkių jau nebegali pavyti antroje vietoje esančios Vilniaus „Eglės-SM Tauro“ merginos.

Kauno klubui 10 įvarčių pelnė Klaudija Šidlauskytė, 7 – Martyna Vaitkutė, 5 – Grėta Burkaitė.

Garliavos ekipoje po 5 kartus pasižymėjo Karolina Sparnauskaitė ir Emilė Aglinskaitė.

Vilniaus derbį ketvirtąjį kartą šį sezoną laimėjo „Eglė-SM Tauras“,  39:22 (20:13) įveikęs „Eastcon-Alandeko-Vichy“ rankininkes. Prieš šias rungtynes „eglaitės“ dar turėjo galimybių kautis dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone, tačiau nepalankus rezultatas Kaune tas viltis panaikino.

Nugalėtojoms 6 įvarčius pelnė Aušra Šponė, po 5 – Monika Lastovskytė, Rita Repečkaitė, Inga Sadauskaitė ir Dalia Katiliavaitė.

Pralaimėjusių gretose 8 kartus pasižymėjo Dominika Andronik, 5 – Aistė Malinauskaitė.

Nors čempionate dar liko sužaisti vieną turą, jau aiškios pusfinalio poros.

Žalgirietės pusfinalyje iki dviejų pergalių susitiks su „Easton-Alandeko-Vichy“, o „Eglė-SM Tauras“ – su „Cascada- Garliavos SM“ ekipa.