Sugrįžimą ant imtynių kilimo L. Adomaitis pažymėjo turnyro Taline medaliu

Po trejų metų pertraukos ant kilimo grįžęs Laimutis Adomaitis (87 kg) tarptautiniame XXXII Kristjano Palusalu imtynių turnyre Estijos sostinėje Taline užėmė antrąją vietą. Akistata dėl aukso su 2018 metų Europos jaunimo čempionato prizininku Kirilu Maskevičiumi iš Baltarusijos baigėsi rezultatu 6:8.

Laimutis Adomaitis (kairėje) iškovojo antrąją vieta, o Martynas Nemsevičius (dešinėje) užėmė trečiąją vietą.<br> imtynes.lt nuotr.

Apr 7, 2019, 2:38 PM, atnaujinta Apr 7, 2019, 2:48 PM

Paskutį kartą L.Adomaitis UWW varžybose kovėsi 2016 metų gegužę olimpinės atrankos turnyre Stambule (Turkija).

Martynas Nemsevičius (87 kg) dvikovoje dėl trečiosios vietos paguldė ant menčių Mikitą Klimovičių iš Baltarusijos.

Kovoje dėl bronzos Gytis Kulevičius (63 kg) nusileido Viltalijui Fuglajevui iš Ukrainos.

Paklaustas apie mūsų šalies atletų pasirodymą, rinktinės treneris Mindaugas Ežerskis visų pirma geru žodžiu paminėjo turnyro lygį ir varžybų organizavimą.

Estukai gerai moka surengti imtynių turnyrus, todėl vykstant į K.Palusalu turnyrą žinojau, kad bus geros sąlygos ir geri varžovai, būtent tokie, kokie reikalingi šiame pasiruošimo rimtiems čempionatams etape, – kalbėjo treneris. – Be abejonės įdomu buvo pamatyti vėl kovojantį Laimutį ir jis nenuvylė.

Tarkime, dvikovoje su dešimčia metų jaunesniu M.Nemsevičiumi išryškėjo L.Adomaičio patirtis ir nustebino funkcinis pasiruošimas – Laimutis puikiai kvėpavo.

Gerai grūmėsi jaunasis G.Kulevičius, kuris pirmajame rate paguldė Europos čempionato prizininką gruziną Dato Čchartišvilį. Beje, su šiuo gruzinu viename iš čempionatų turėjo labai daug vargo ir galiausiai pralaimėjo aiškia persvara Justas Petravičius.

Paguodoje Gytis įveikė Ukrainos čempioną V.Fuglajevą, o kovoje dėl bronzos nusileido Europos jaunimo čempionato penktos vietos laimėtojui Vasiliui Symonenkai iš Ukrainos. Dėl pralaimėjimų vyresniems ir patyrusiems varžovams Gyčiui priekaištų neturiu. Kiti pasirodė prasčiau, nei tikėjausi. Taigi, yra kuo džiaugtis, bet ir yra momentų, kurie nuvylė.“

L.Adomaičio kovų rezultatai:

Kvalifikacija: Laimutis Adomaitis – Ruben Elias Been (Norvegija) 9:0;

1/4 finalo: Laimutis Adomaitis – Benas Keršys 9:0;

1/2 finalo: Laimutis Adomaitis – Martynas Nemsevičius – 4:2;

Finalas: Laimutis Adomaitis – Kiril Maskevič (Baltarusija) 6:8.

M.Nemsevičiaus kovų rezultatai:

1/4 finalo: Serhij Omelin (Ukraina) – Martynas Nemsevičius 1:4;

1/2 finalo: Martynas Nemsevičius – Laimutis Adomaitis 2:4;

Paguoda: Ruben Elias Been (Norvegija) – Martynas Nemsevičius 0:9;

Kova dėl bronzos: Martynas Nemsevičius – Mikita Klimovič (Baltarusija) – pergalė mentėmis.