Imtynininkas E. Stankevičius Europos čempionate – penktas

Bukarešte (Rumunija) vykstančio Europos imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių varžybų svorio kategorijoje iki 87 kg lietuvis Eividas Stankevičius užėmė penktąją vietą.

Eividas Stankevičius Europos čempionate užėmė penktąją vietą.<br> Youtube nuotr.

Apr 13, 2019, 10:23 PM, atnaujinta Apr 13, 2019, 10:24 PM

Mūsų šalies atstovas kovoje dėl bronzos šeštadienį pralaimėjo vengrui Erikui Szilvassy.

Lietuvis aštuntfinalyje penktadienį nugalėjo Austrijos atstovą Amerą Hrustanovičių, ketvirtfinalyje pranoko serbą Nikolajų Dobrevą, o pusfinalyje nusileido Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių vicečempionui, 2015 metų pasaulio čempionui ir dukart Europos čempionui ukrainiečiui Žanui Beleniukui.

Justas Petravičius (svorio kategorija iki 63 kg) pirmojoje paguodos turnyro kovoje pralaimėjo lenkui Michalui Traczui.

Dar du lietuviai savo pasirodymą baigė po pirmųjų kovų. Kristupas Šleiva (67 kg) šešioliktfinalyje nusileido rusui Artiomui Surkovui, o Vilius Laurinaitis (97 kg) aštuntfinalyje pralaimėjo italui Daigoro Timonciniui.