Lietuvos tenisininkės pralaimėjo suomėms ir nepateko į aukštesnę grupę

Helsinkyje (Suomija) vykstančio moterų teniso komandų Federacijos taurės III grupės Europos-Afrikos zonos turnyro mače dėl pirmosios vietos A grupėje penktadienį Lietuvos rinktinė 1:2 pralaimėjo Suomijos komandai.

Lietuvos moterų teniso rinktinė nepateko į Federacijų taurės turnyro aukštesnę grupę. <br> Fedcup.com nuotr.

Apr 19, 2019, 6:49 PM, atnaujinta Apr 19, 2019, 6:53 PM

17-metė lietuvė Iveta Daujotaitė netikėtai 6:2, 7:6 (8:6) įveikė 24-erių metų suomę Mia Nicolę Eklund (711-oji pasaulio raketė), bet Lietuvos komandos lyderė 24-erių metų Joana Eidukonytė (WTA-779) 2:6, 4:6 nusileido 19-metei Anastasiai Kulikovai (WTA-539).

Lemiamame dvejetų mače J.Eidukonytė su I.Daujotaite 6:7 (1:7), 4:6 turėjo pripažinti  A.Kulikovos ir Emmos Laine pranašumą.

Lietuvos ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė, po kurios ji grupėje užėmė antrąją vietą. Visus tris susitikimus laimėjusi Suomija tapo grupės nugalėtoja.

Turnyre dalyvauja devynios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Grupių nugalėtojos kovos dėl kelialapio į aukštesnę grupę.