Lietuvos tenisininkės JAV studentų čempionate ne visada žaidė iki pergalės

JAV studentų teniso čempionato (NCAA) SEC konferencijos atkrintamosiose varžybose Kentukio universitetas, kuriam atstovauja dvi lietuvės Justina Mikulskytė bei Akvilė Paražinskaitė, pasirodymą baigė ketvirtfinalyje.

A.Paražinskaitė žaidžia studentų varžybose.<br>M.Kulbio nuotr.

Apr 20, 2019, 1:25 PM, atnaujinta Apr 20, 2019, 2:01 PM

Aštuntfinalio etape Kentukio universiteto tenisininkės 4:1 nugalėjo Arkanzaso universitetą.

A.Paražinskaitė 6:3, 7:5 įveikė rumunę Miruną Tudor, o J.Mikulskytė 3:6, 6:1. 1:2 nebaigė mačo su itale Martina Zerulo. Dvejetų akistatoje lietuvių duetas 2:6 pralaimėjo Lauren Alter iš Naujosios Zelandijos ir amerikietei Tatum Rice.

Pagal varžybų taisykles, kai kurie mačai nėra baigiami jeigu mačo nugalėtojas jau turi iškovojęs keturias pergales.

Tačiau ketvirtfinalyje Kentukio universitetas 0:4 nusileido Vanderbilto universitetui.

A.Paražinskaitė 3:6, 3:6 nusileido amerikietei Carolyn Campanai, o J.Mikulskytė ir vėl nebaigė susitikimo (2:6, 6:5) su aire Georgia Drummy. Dvejetų mačo lietuvės taip pat nebaigė.

Kentukio universitetas dar gali tikėtis vardinio kvietimo į pagrindinį NCAA čempionatą, kuris startuos gegužės 3 dieną. ​