Kauno biliardo klube „Entry“ praūžė jubiliejinės didžiausios moterų pulo varžybos „M8 taurė 2019“. Į jas susirinko 20 sportininkių ir pulo mėgėjų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Alytaus, Plungės ir Gargždų. Nugalėjo ir taurę iškovojo kaunietė Gintarė Gelžinė, finale įveikusi kitą sportininkę iš Kauno Agnę Jarušauskaitę.

Moterų pulo varžybų nugalėtojos titulą ir taurę iškovojo kaunietė Gintarė Gelžinė.<br> Facebook nuotr.

Apr 23, 2019, 10:44 AM, atnaujinta Apr 23, 2019, 10:47 AM

Po atkaklių kovų į geriausiųjų aštuntuką prasibrovė Greta Rudžionienė, G.Gelžinė, Vaida Girdžiuvienė, Evelina Jurelevičiūtė, Lina Prielaidaitė, Alberta Lukoševičienė, Simona Milišauskaitė ir A.Jarušauskaitė.

Pakeliui į finalą merginos įveikė ne vieną stiprią varžovę ir pašalino iš tolesnės kovos dėl „M8 taurės“ Europos čempionatui besiruošiančias sportininkes Simona Milišauskaitę ir Eveliną Jurelevičiūtę.

Finalas nebuvo paprastas nė vienai sportininkei. Kova buvo apylygė ir vyko iki paskutinės įmanomos partijos.

G.Gelžinė, pademonstravusi solidesnį žaidimą, kontrolinėje partijoje įveikė savo kraštietę A.Jarušauskaitę ir namo išsivežė šių metų jubiliejinę „M8 taurę“.

Išskirtiniu organizatorių prizu – profesionalia pulo lazda – kaip perspektyviausia naujokė už savo gražų žaidimą buvo apdovanota Vesta Česnovaitė, varžybose užėmusi devintąją vietą ir dėl patekimo į geriausiųjų aštuntuką pralaimėjusi būsimai čempionei G.Gelžinei.