Beisbolininkas D. Neverauskas MLB sužaidė antrąsias rungtynes iš eilės

Stipriausios pasaulio JAV beisbolo lygos (MLB) reguliariojo sezono rungtynėse antradienį „Pittsburgh Pirates“ klubas, kuriam atstovauja Dovydas Neverauskas, išvykoje 5:4 nugalėjo „Texas Rangers“ komandą.

Dovydas Neverauskas, beisbolo žaidėjas<br>D.Umbraso nuotr.
Dovydas Neverauskas, beisbolo žaidėjas<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

May 8, 2019, 1:43 PM, atnaujinta May 8, 2019, 2:28 PM

Sezono pradžią dėl traumos praleidęs, o vėliau dukterinėse „Pirates“ komandose rungtyniavęs lietuvis sužaidė antrąsias MLB rungtynes iš eilės. Septintajame kėlinuke aikštėje pasirodęs lietuvis pasirodė nesėkmingai. Po jo padavimų varžovai pelnė du taškus ir Lietuvos beisbolininkas iškart buvo pakeistas.

Šiame MLB sezone D. Neverauskas debiutavo sekmadienį, kuomet „Pirates“ po pratęsimo 5:3 įveikė „Oakland Athletics“ ekipa. Tai buvo 50-osios MLB rungtynes trečią sezoną šioje lygoje žaidžiančiam D. Neverauskui.

„Pirates“ klubas (17 pergalių/15 pralaimėjimų) Nacionalinės lygos Centro divizione užima ketvirtąją vietą.