A. Šidlauskas jau gali galvoti apie Tokijo žaidynes: Rumunijoje įvykdė olimpinį normatyvą

2019 m. gegužės 11 d. 22:04
Lrytas.lt
Lietuvos atstovas Andrius Šidlauskas tarptautinio Rumunijos plaukimo čempionato vyrų 100 m plaukimo krūtine finale šeštadienį užėmė pirmąją vietą.
Daugiau nuotraukų (2)
A. Šidlauskas finišavo per 59,90 sek. ir įvykdė olimpinį A normatyvą. Jis tapo antruoju Lietuvos plaukiku, užsitikrinusiu dalyvavimą Tokijo olimpinėse žaidynėse.
Kitas lietuvis Deividas Margevičius neturėjo lygių vyrų 200 m plaukimo peteliške rungtyje. Jis finale nuotolį įveikė per 2 min. 0,89 sek. ir artimiausią varžovą aplenkė daugiau nei 6 sek.
Andrius Šidlauskas<br>G.Bitvinsko nuotr. Daugiau nuotraukų (2)
Andrius Šidlauskas
G.Bitvinsko nuotr.
Abu Lietuvos atstovai savo sąskaitoje jau turėjo po du aukso medalius. D. Margevičius laimėjo 50 m ir 100 m peteliške rungtis, o A. Šidlauskas – 200 m kompleksinio plaukimo ir 50 m plaukimo krūtine.
Rumunijos plaukimo ir šiuolaikinės penkiakovės federacija geriausiems trims čempionato sportininkams pagal surinktus FINA taškus yra numačiusi skirti 4000 eurų už pirmąją vietą, 2000 eurų – už antrąją ir 1000 eurų – už trečiąją.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.