Lietuvos plaukikai sėkimingai kovojo dėl medalių Rumunijos čempionate

Lietuvos atstovai Andrius Šidlauskas ir Deividas Margevičius sėkmingai kovoj dėl medalių tarptautiniame Rumunijos plaukimo čempionate. A.Šidlauskas 200 metrų plaukimo krūtine atrankoje sekmadienį finišavo per 2 min. 19,81 sek. ir su geriausiu rezultatu pateko į finalą.

Deividas Margevičius sėkmingai startuoja varžybose Rumunijoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

May 12, 2019, 11:42 AM, atnaujinta May 12, 2019, 11:56 PM

D.Margevičius 50 metrų laisvuoju stiliumi atrankos varžybose nuotolį įveikė per 23,38 sek., užėmė antrąją vietą ir taip pat plauks finale.

Abu Lietuvos atstovai savo sąskaitoje jau turi po tris aukso medalius. D.Margevičius laimėjo 50, 100 ir 200 metrų peteliške rungtis, o A.Šidlauskas – 200 metrų kompleksinio plaukimo, 50 ir 100 metrų plaukimo krūtine.

A.Šidlauskas 200 metrų plaukimo krūtine finale sekmadienį finišavo pirmas. Lietuvis nuotolį įveikė per 2 min. 10,61 sek. Iki olimpinio A normatyvo jam pritrūko 0,26 sek.

D.Margevičius 50 metrų laisvuoju stiliumi rungties finale buvo antras. Mūsiškis finišavo per 23,15 sek. ir nusileido tik rumunui Georgei Adrianui Ratiu (22,68 sek.).

Rumunijos plaukimo ir šiuolaikinės penkiakovės federacija geriausiems trims čempionato sportininkams pagal surinktus FINA taškus yra numačiusi skirti 4000 eurų už pirmąją vietą, 2000 eurų – už antrąją ir 1000 eurų – už trečiąją.