Kultūristas D. Dubinas buvo geriausias klasikinės figūros rungtyje

Sekmadienį Portugalijoje vykusiose IFBB „Elite Pro Portugal“ kultūrizmo ir fitneso varžybose aukso medalį iškovojo Lietuvos atstovas Deividas Dubinas.

D.Dubinas ant scenos lips sverdamas 115 kilogramų.<br>Facebook.com/Manto Rainio nuotr.
Europos klasikinio kultūrizmo čempionas Deividas Dubinas<br>Vsfoto.lt
D.Dubinas pasiruošė varžyboms.<br>Asmeninio archyvo nuotr.
Deividas Dubinas.<br>Facebook nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

May 13, 2019, 4:54 PM

Lietuvos sportininkas visus varžovus pranoko klasikinės figūros rungtyje. Tai – pirmasis jo laimėtas „Elite Pro“ turnyras.

Moterų kūno fitneso varžybose lietuvė Marta Alešiūnaitė užėmė penktąją vietą.

Bukarešte (Rumunija) vykusiose IFBB varžybose „Tiger Classic Diamond Cup“ puikiai pasirodė Lietuvos atstovė Goda Ševčenko. Vilniaus „D'Atlantis“ klubui priklausanti sportininkė triumfavo „Wellness“ kategorijoje ir pelnė IFBB „Elite Pro“ kortą.

Moterų bikinio ūgio kategorijoje iki 169 cm antrąją vietą užėmė Lina Kudrickė (Šiaulių „Fit house“).

„Nauja diena“: ar yra galimybių, kad įvyks pilietybės referendumas?