Rusijos ledo ritulininkai pervažiavo italus: pasiekė įvarčių rekordą ir išliko nesuklupę

Rusijos ledo ritulininkai pasaulio čempionato B grupės rungtynėse nušlavė Italijos rinktinę – 10:0 (4:0, 4:0, 2:0). Tai buvo rezultatyviausias rusų mačas turnyre.

Rusai pervažiavo italus.<br> reuters/scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

2019-05-15 23:26, atnaujinta 2019-05-15 23:42

Ši pergalė rusus įtvirtino lentelės viršuje. Tai buvo ketvirtoji Rusijos pergalė iš eilės. B grupėje tiek pat pergalių yra iškovoję ir šveicarai.

Pirmajame kėlinyje po kartą pasižymėjo Nikita Zaicevas (00:31 min.), Dinaras Khafiullinas (8:30), Jevgenijus Kuznetsovas (13:15) ir Aleksandras Ovečkinas (16:14).

Antrąjį kėlinį įvarčiu pradėjo J.Kuznetsovas (20:18), vėliau mušė veteranas Ilja Kovalčiukas (26:03), Jevgenijus Dadonovas (33:41) ir Mikhailas Grigorenko (36:25).

Trečiajame kėlinyje spėjo pasižymėti Nikita Kučerovas (44:52) ir J.Dodonovas (45:27).

Italams turnyras klostosi katastrofiškai. Jie nėra iškovoję nei vieno taško. Negana to, italai dar nei karto nepasižymėjo įvarčiu, o praleido net 30.

Rusijos pelnytų 10 įvarčių yra naujas šių metų čempionato rekordas. Iki tol danai 9 buvo įmušę į Didžiosios Britanijos vartus.

A grupės dvikovoje šeimininkai slovakai po nuožmios kovos pralaimėjo ketvirtąją pergalę iškovojusiems vokiečiams – 2:3 (0:0, 2:1, 0:2).

Šeimininkai rungtynėse pirmavo iki pat 58-os rungtynių minutės. Tačiau vokiečiai pelnė du greitus įvarčius ir sukūrė stebuklą.

Pirmajame kėlinyje abi rinktinės pasižymėti nesugebėjo.

Vis dėlto pirmasis įvartis krito į slovakų vartus 23:54 min., kuomet pasižymėjo vokietis Marcas Michaelis.

Tačiau dar antrajame kėlinyje slovakai atsakė dviem įvarčiais (Andrej Sekeras (28:30) ir Liboras Hudačekas (29:55)) ir persvėrė rezultatą – 2:1.

Viskas sprendėsi trečiajame kėlinyje. Iki kėlinio pabaigos likus vos dviems minutėms vokiečiai sugebėjo išlyginti rezultatą. Stipriu smūgiu į viršutinį vartų stačiakampį pasižymėjo Marcusas Eisenschmidas (58:08).

Prabėgus dar vienai minutei greitoje atakoje įvartį pelnė Leonas Draisaitlas ir vokiečiai išplėšė pergalę 3:2.