Lietuvos gimnastės – dar viename Europos jaunimo čempionato finale

Baku (Azerbaidžanas) vykstančiame Europos meninės gimnastikos čempionate dar vieną puikų pasirodymą surengė Lietuvos jaunimo merginų rinktinė. Jaunimo amžiaus grupėje komandinės penkių kaspinų rungties atrankoje šeštadienį lietuvės užėmė septintąją vietą ir pateko į finalą.

Lietuvos jaunimo rinktinei atstovauja Gabija Cicėnaitė, Eva Dovidonytė, Paulina Jočytė, Patricija Kilijonaitė bei Emilija Tarnauskaitė.<br> organizatorių nuotr.

May 19, 2019, 8:53 AM, atnaujinta May 20, 2019, 11:06 AM

Lietuvos komanda surinko 17,325 taško ir aplenkė 13 ekipų.

Atrankoje nugalėjo Rusijos gimnastės (21,225 tšk.). Antrąją vietą užėmė Izraelio (20,350 tšk.) komanda, trečiąją – baltarusės (18,950 tšk.).

Kaip jau skelbta, lietuvės ketvirtadienį pateko ir į komandinių penkių lankų varžybų finalą.

Moterų varžybų daugiakovėje Lietuvos atstovė Brigita Budginas (50,950 tšk.) užėmė 31-ąją vietą tarp 57 dalyvių.

Atskirose rungtyse mūsiškės neprasibrovė į finalinius aštuntukus.

Pratimuose su kaspinu B. Bugdinas (15,850 tšk.) liko 28-a, o Julija Ivanova (14,400 tšk.) – 36-a, pratimuose su kamuoliu B. Bugdinas (17,350 tšk.) užėmė 30-ąją poziciją, o J. Ivanova (16,250 tšk.) – 41-ąją, pratimuose su kuokelėlis B. Budginas (17,750 tšk.) buvo 30-a, o Beatričė Gerulytė (13,500 tšk.) – 53-ia, pratimuose su lanku B. Budginas (15,500 tšk.) liko 46-a, o B. Gerulytė (13,350 tšk.) – 54-a.

„Nauja diena“: Lietuva jau 20 metų ES – ką nuveikė atstovai EP?