Charakterį pademonstravę latviai tik per plauką neįveikė pasaulio ledo ritulio čempionų

Neįtėkitną charakterį parodę Latvijos ledo ritulininkai turėjo puikią progą pamokyti pasaulio čempionus švedus. Tačiau lemiamu metu surizikavę, gavo įvartį į tuščius vartus ir pripažino pralaimėjimą – 4:5 (0:1, 1:1, 3:3).

Latviai vos nesukūrė sensacijos<br> AFP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

May 20, 2019, 4:55 PM, atnaujinta May 20, 2019, 11:24 PM

Pasaulio ledo ritulio čempionato B grupės rungtynėse du kėlinius gynybinį žaidimą demonstravusios rinktinės atkuto lemiamo kėlinio metu.

Trečiajme kėlinyje į vartus krito net 6 įvarčiai, o Latvijos ledo ritulininkai po Janio Jaks (43:42) įvarčio įsiveržė į priekį – 3:2.

Tačiau 2018 metų pasaulio čempionai atsakė dviem greitais įvarčiais ir persvėrė rezultatą – 4:3.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei trims minutėms trečiajį savo rungtynių įvartį mušė latvis Roberts Bukarts (56:36). Rezultatas tapo lygus.

Norint patekti į kitą etapą latviams reikėjo pergalės per pagrindinį laiką, todėl kaimynai nusprendė pakeisti vartininką papildomu aikštės žaidėju. Visgi švedai pasinaudojo latvių klaida ir smeigė įvartį į tuščius vartus.

Latvijos rinktinė prarado visus šansus žengti į ketvirtfinalį. Švedai užsitikrino vietą atkrintamosiose.

Įvarčiai: Švedija 5 - 4 Latvija

Eliasas Petterssonas (10:15), Adrian Kempe (33:28), Anton Lander (49:00), Patric Hornqvist (50:09), Dennis Rasmussen (59:26) / Roberts Bukarts (29:35), R.Bukarts (41:11) Janis Jakis (43:42), R.Bukarts (56:36)

A grupės rungynėse Didžiosios Britanijos ledo ritulininkai po pratęsimo iškovojo pirmąją pergalę pranokę 7 pralaimėjimą patyrusius prancūzus - 4:3 (0:0, 2:3, 1:1 / 1:0).

Prancūzai antrajame kėlinyje smeigė tris įvarčius ir pirmavo 3:0. Atrodė, kad rungtynes lengvai laimės baltai mėlyną aprangą vilkintys sportininkai. Vis dėlto britai parodė charakterį ir sugebėjo išplėšti pratęsimą, kuriame pribaigė savo varžovus.

Tiesa, šios rungtynės nieko nelėmė, mat abi rinktinės dar prieš šią kovą buvo praradusios visus šansus žengti į atkrintamąsias.

Įvarčiai: Didžioji Britanija 4 - 3 Prancūzija

Recha Anthony (23:36), Sacha Treillie (27:31), R.Anthony (27:37) / Robert Dowd (34:59), Mike Hammond (38:04), Robert Farmer (45:16), Ben Davies (62:03)