Rusai toliau neklumpa: įrodė pranašumą prieš JAV ledo ritulininkus ir pateko į pusfinalį

Pasaulio ledo ritulio čempionate ketvirtadienį prasidėjo ketvirtfinalio kovos. Pirmajame susitkime Rusijos ledo ritulininkai pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją, kuomet po atkaklios kovos palaužė 4:3 (2:0, 0:1, 2:2) JAV rinktinę.

Rusijos ledo ritulininkai nugalėjo JAV.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2019-05-23 16:51, atnaujinta 2019-05-24 08:24

Rusai pasižymėjo jau pirmosiomis rungtynių minutėmis. Taiklų smūgį į JAV vartus pasiuntė Nikita Gusevas (01:07). Antrojo kėlinio pabaigoje rusai pridėjo dar vieną įvartį ir įsveržė į priekį – 2:0.

Antrajame kėlinyje JAV rinktinei pavyko sumažinti deficitą 1:2.

Viskas sprendėsi trečiajame kėlinyje, kurio metu krito net 4 įvarčiai. Tačiau daugiau įmušė rusai, kurie ir šventė pergalę – 4:3.

Rusija – JAV 4:3 (2:0, 0:1, 2:2)

Nikita Gusevas (1:07), Michailas Sergačiovas (15:47), Kirilas Kaprizovas (41:31), Michailas Grigorenko (47:02)/ Brady Skjei'us (22:22), Noah Hanifinas (45:53), Alexas DeBrincatas (57:10)

Kitame ketvirtfinalio mače Kanados rinktinė po pratęsimo 3:2 (0:1, 1:1, 1:0; 1:0) įveikė pasaulio vicečempionus šveicarus.

Pergalingą įvartį Kanadai pratęsime pelnė Markas Stone'as.

Kituose ketvirtfinaliuose susitinka Švedija ir Suomija bei Vokietija ir Čekija.

Kanada – Šveicarija 3:2 (0:1, 1:1, 1:0; 1:0)