N. Jarmala liko per žingsnį nuo Europos aerobinės gimnastikos čempionato finalo

Baku (Azerbaidžanas) vykstančio Europos aerobinės gimnastikos čempionato jaunimo vaikinų atrankos varžybose Lietuvos atstovas N.Jarmala liko per žingsnį nuo finalo – devintas.

Aerobinės gimnastikos Europos čempionatas vyko Baku.<br> Facebook nuotr.

May 26, 2019, 2:14 PM, atnaujinta May 26, 2019, 2:18 PM

Lietuvos sportininko pasirodymas buvo įvertintas 19,150 taško. Iki finalinio aštuntuko jam pritrūko 0,350 taško.

Lietuvis Karolis Lukaševičius (17,400 tšk.) liko paskutinis – 15-as.

Merginų atrankos varžybose Andrėja Matuzevičiūtė (18,050 tšk.) buvo 27-as, o Gabija Radzevičiūtė (17,150 tšk.) – 31-a tarp 35-ių dalyvių.

Jaunimo mišrių porų varžybose N.Jarmala su Gabriele Stupak (17,100 tšk.) liko 11-i, o K.Lukaševičius ir A.Matuzevičiūtė (16,900 tšk.) užėmė 12-ąją poziciją.

Merginų komandų rungtyje Lietuvos rinktinė (Aušrinė Budzevičiūtė, G.Radzevičiūtė, Justė Stankevičiūtė, G.Stupak ir Gabija Vilkaitytė, 16,250 tšk.) buvo paskutinė – 11-a.

Suaugusių atrankos varžybose lietuviai dėl aukščiausių pozicijų nekovojo.

Moterų atrankoje Akvilė Šarkaitė (17 tšk.) užėmė 32-ąją vietą, o Ligita Nurislanova (15,550 tšk.) – 34-ąją.

Mišrių porų grupėje lietuviai Vaiva Radzevičiūtė ir Aleksandras Maškovas (18,450 tšk.) aplenkė vieną duetą ir užėmė 18-ąją vietą.