Po slogaus starto atsitiesusi N. Osaka nugalėjo V. Azarenką

Pirmoji pasaulio raketė japonė Naomi Osaka Prancūzijos atvirojo čempionato „Roland Garros“ antrajame rate 4:6, 7:5, 6:3 nugalėjo į elitą badančią sugrįžti Baltarusijos atstovę Viktoriją Azarenką (WTA-43).

N.Osaka antrajame Prancūzijos teniso čempionato rate įveikė V.Azarenką.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

May 30, 2019, 2:59 PM

Pirmąjį setą laimėjo balatrusė, o antrajame turėjo progą išsiveržti 5:3 į priekį, tačiau tuomet savo tempą pradėjo diktuoti N.Osaka. Ji vėliau antrajame sete triumfavo 7:5 ir trečiajame japonė užtikrintai laimėjo 6:3.

Pirmajame rate buvusi pirmojo pasaulio raketė 29-erių V.Azaranka iš kovos 6:4, 7:6 (7-4) eliminavo kitą mūsų kaimynę latvę Jeleną Ostapenko.

Baltarusė paskutinį kartą WTA sąrašo viršūnėje buvo 2013 metų vasario mėnesio pradžioje. Vėliau ją persekiojimo traumos, o 2016 metais pagimdė vaiką. V.Azarenka per savo karjerą yra laimėjusi du didžiojo kirčio turnyrus.

Turnyro prizų fondą sudaro 42,661 mln. eurų.

Vyrų vienetų antrajame rate pergalę iškovojo Dominicas Thiemas (ATP-4). Austras 6:3, 6:7 (6:8), 6:3, 7:5 nugalėjo kazachą Aleksandrą Bubliką (ATP-91).