Serbas N. Džokovičius „French Open“ turnyre nesulaukia pasipriešinimo

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“) moterų vienetų antrajame rate ketvirtadienį pirmoji pasaulio raketė 21-erių metų japonė Naomi Osaka 4:6, 7:5, 6:3 įveikė 29-erių metų baltarusę Viktoriją Azarenką (43-ioji pasaulio raketė).

Novakas Džokovičius<br> Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

May 30, 2019, 10:32 PM

Pernai „US Open“, o šiemet – „Australian Open“ turnyruose triumfavusi Japonijos tenisininkė Paryžiuje dėl kelialapio į aštuntfinalį kovos su 23-ejų metų čeke Katerina Siniakova (42).

Čempionės titulą ginanti 27-erių metų rumunė Simona Halep (3) ketvirtadienį 6:4, 5:7, 6:3 įveikė 27-erių metų lenkę Magdą Linettę (87).

Rumunijos tenisininkė trečiajame rate žais arba su serbe Aleksandra Krunič (76), arba su ukrainiete Lesia Curenko (27).

Triskart „French Open“ čempionė amerikietė Serena Williams (10) antrajame rate 6:3, 6:2 nugalėjo japonę Kurumi Narą (238). Trečiajame rate JAV tenisininkės lauks susitikimas su tautiete Safia Kenin (35).

Aštuntoji planetos raketė australė Ashleigh Barty ketvirtadienį 7:5, 6:1 nugalėjo amerikietę Daniellę Collins (36).

Vyrų vienetų varžybų antrajame rate 2016 metų atvirojo Prancūzijos čempionato nugalėtojas 32-ejų metų serbas Novakas Džokovičius (1) užtikrintai 6:1, 6:4, 6:3 pranoko 27-erių metų Šveicarijos atstovą Henrį Laaksoneną (104). Pasaulio reitingo lyderis trečiajame rate susitiks su 26-erių metų italu Salvatore Caruso (147).

Praėjusių metų „French Open“ finalininkas 25-erių metų austras Dominicas Thiemas (4) 6:3, 6:7 (6-8), 6:3, 7:5 nugalėjo 21-erių metų kazachą Aleksandrą Bubliką (91) ir trečiajame rate žais su 33-ejų metų urugvajiečiu Pablo Cuevasu (47).

22-ejų metų Vokietijos atstovas Alexanderis Zverevas (5) be didesnio vargo 6:1, 6:3, 7:6 (7-3) nugalėjo švedą Mikaelį Ymerą (148).

30-metis argentinietis Juanas Martinas del Potro (9) 5:7, 6:4, 6:2, 6:7 (5-7), 6:2 įveikė 23-ejų metų japoną Yoshihito Nishioką (72).

Turnyro prizų fondą sudaro 42,661 mln. eurų.