Irkluotojos M. Valčiukaitė ir I. Adomavičiūtė be vargo pateko į Europos čempionato pusfinalį

Penktadienį Šveicarijoje prasidėjusių Europos irklavimo pirmenybių moterų porinių dviviečių valčių atrankos trečiajame plaukime pasaulio čempionės lietuvės Milda Valčiukaitė bei Ieva Adomavičiūtė užėmė pirmąją ir pateko į pusfinalį.

Milda Valčiukaitė<br>lif.lt
Milda Valčiukaitė<br>J.Stacevičiaus nuotr.
Milda Valčiukaitė<br>V.Balkūno nuotr.
Milda Valčiukaitė<br>EPA-ELTA nuotr.
Milda Valčiukaitė<br>V.Leknicko nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

May 31, 2019, 7:07 PM, atnaujinta May 31, 2019, 9:53 PM

Lietuvos irkluotojos 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 9,46 sek. Antrąją vietą užėmė olandės Elsbeth Beeres bei Laila Youssifou (7.10,84).

Moterų pavienių dviviečių valčių trečiajame atrankos plaukime lietuvės Viktorija Senkutė bei Kamilė Kralikaitė (7.31,97) užėmė trečiąją vietą ir taip pat pateko į pusfinalį.

Į vyrų vienviečių valčių ketvirtfinalį užtikrintai pateko daugkartinis Europos čempionato prizininkas Mindaugas Griškonis. Jis pirmajame atrankos plaukime finišavo per 7 min. 6,0 sek. ir užėmė antrąją poziciją.

Vyrų porinių keturviečių valčių antrajame atrankos plaukime Lietuvos komanda, kurią šįkart sudaro Dominykas Jančionis, Aurimas Adomavičius, Rolandas Maščinskas ir Giedrius Bieliauskas, finišavo paskutiniai – penkti (6.05,59). Dėl vietos pusfinalyje jie kovos paguodos plaukime.

Vyrų porinių dviviečių valčių antrajame atrankos plaukime lietuviai Saulius Ritteris ir Dovydas Nemeravičius (6.38,66) liko treti ir dėl vietos pusfinalyje turės kautis paguodos plaukime. Iki antrosios pozicijos mūsiškiams trūko net 16,10 sek.