Karjeros pergalė: buriuotoja V. Andrulytė iškovojo pasaulio taurę

Marselyje (Prancūzija) baigėsi pasaulio buriavimo taurės varžybų finalo etapas, kuriame didžiausią karjeros pergalę iškovojo lietuvė Viktorija Andrulytė.

Viktorija Andrulytė iškovojo pasaulio taurę.<br> Asmen. archyvo nuotr.

Jun 9, 2019, 4:48 PM, atnaujinta Jun 9, 2019, 5:29 PM

Olimpinėje moterų „Laser Radial“ jachtų klasėje mūsiškė laimėjo 6 plaukimus iš 9, 2 sykius finišavo antra ir kartą liko 5-a.

Iš viso V.Andrulytė surinko 10 baudos balų (atmetus prasčiausią rezultatą) ir aplenkė visas varžoves.

Antra liko buvusi pasaulio ir Europos čempionė baltarusė Tatjana Drozdovskaja (28 baud. bal.), o trečia buvo Kroatijai atstovaujanti Elena Vorobjova (30 baud. bal.).

Sekmadienį buvo suplanuotos vadinamosios „medalių“ lenktynės, tačiau jos dėl prastų buriavimui oro sąlygų buvo atšauktos. Galutiniais paskelbti šeštadienio plaukimų rezultatai.

Šioje klasėje varžėsi tik aštuonios buriuotojos.