Tenisininkė J. Mikulskytė pergalingai startavo Portugalijoje

Portugalijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) serijos moterų turnyro „Amarante Ladies Open“ vienetų varžybų pirmajame rate trečiadienį lietuvė Justina Mikulskytė 6:1, 6:4 nugalėjo ispanę Laią Conde Monfort (ITF reitingas – 749).

J.Mikulskytė <br>Facebook nuotr.

Jun 13, 2019, 6:18 AM

487-ąją vietą ITF reitinge užimanti lietuvė antrajame rate susitiks su portugale Sara Lanca (857-oji pasaulio raketė).

Studijas JAV pabaigusi J. Mikulskytė užsitikrino 4 ITF reitingo taškus.

Dvejetų varžybų pirmajame rate J. Mikulskytė su Makedonijos atstove Magdalena Stoikovska 6:2, 6:3 įveikė portugales Mafaldą Guedes bei Ines Oliveirą ir pateko į ketvirtfinalį.

Turnyro Portugalijoje prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.

Lenkijoje vykstančiame ITF G2 serijos jaunių (iki 18 metų) turnyro pirmajame rate talentingiausias jaunasis Lietuvos tenisininkas Matas Vasiliauskas po 4,5 val. trukusios kovos 5:7, 7:6, 7:5 nugalėjo slovėną Filipą Jeffą Planinseką bei iškovojo kelialapį į antrąjį turnyro ratą.

Jame Balžeko teniso akademijos auklėtinio lauks pirmoji turnyro ir 58-oji pasaulio jaunių raketė lenkas Marekas Wojciechas.

„Nesinori labai girti, bet Matas šioje kovoje parodė charakterį. Trečiajame rate vienu metu slovėnas pirmavo 4:2, tačiau, nepaisant to, kad spiginant 33 laipsnių karščiui tai žvėriškai sunku, jis susikoncentravo ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Tai buvo tikrai geras mačas“, – po dvikovos džiaugėsi akademijos vadovas Arūnas Balžekas.

M. Vasiliauskas po daugelio metų tapo pirmuoju Lietuvos tenisininku, kuris dalyvauja antrosios kategorijos turnyre. Ši pergalė turnyre lietuviui jau trečioji. Prieš tai teko įveikti du kvalifikacijos etapus. Dar šiemet jaunasis Balžeko akademijos auklėtinis turėtų startuoti ir pirmajame karjeroje suaugusiųjų turnyre.