Lietuvos šaudymo į skraidančius taikinius čempionai R. Račinskas ir R. Sventickas apgynė savo titulus

Sekmadienį pasibaigė dvi dienas Vilniuje LOSC šaudykloje vykęs šaudymo į skraidančius taikinius Lietuvos čempionatas apvalioje (skeet) ir tranšėjinėje (trap) aikštelėse. Antrąją varžybų dieną sportininkai kovojo ekstremaliomis oro sąlygomis – lyjant stipriam lietui ir pučiant gūsingam vėjui, tačiau tai nesutrukdė praėjusių metų Lietuvos čempionams apginti savo titulų.

R.Račinskas yra geriausias Lietuvos šaulių olimpinės rinktinės narys.
Ronaldas Račinskas
Daugiau nuotraukų (3)

2019-06-16 17:26

Tranšėjinėje aikštelėje Lietuvos čempionu tapo marijampolietis Rytis Sventickas. Jis atrankos varžybose pataikė į 104 taikinius iš 125 galimų, o finale, kuriame dalyvavo šeši geriausiai atrankoje pasirodę sportininkai, pataikė į 40 lėkštučių iš 50 galimų.

Sidabras atiteko vilniečiui Aleksejui Zareckiui (atrankoje 99 iš 125 ir finale 37 iš 50). Trečiąją vietą užėmė atrankos varžybų nugalėtojas vilnietis Gediminas Kiela (atrankoje 105 iš 125 ir finale 28 iš 40).

Apvalioje aikštelėje lygių nebuvo Lietuvos šaudymo rinktinės lyderiui vyriausiam Lietuvos olimpiečiui Ronaldui Račinskui.

Po kelių dienų Minske prasidėsiančiom antrosioms Europos žaidynėms besirengiantis vilnietis užtikrintai laimėjo atrankos varžybas ir finalą (atrankoje 116 iš 125, finale 49 iš 60).

Sidabrą pelnė vilnietis Jaunius Indrašius (atrankoje 103 iš 125, finale 39 iš 60). Bronzą atiteko Prancūzijoje gyvenančiam lietuviui Sauliui Kulakauskui (atrankoje 105 iš 125, finale 33 iš 50).