„Žaibo“ vandensvydininkai naujai įkurtoje Interlygoje šventė pirmąją pergalę turnyre

Naujai įkurtos Karpatų Interlygos vandensvydžio turnyro trečiajame etape Lenkijoje Elektrėnų „Žaibo“ komanda užėmė trečiąją vietą.

Vandensvydžio Interlygos turnyre Lietuvos atstovai iškovojo pirmąją pergalę. <br> Scanpix nuotr.

2019-06-17 10:00, atnaujinta 2019-06-17 10:02

Lietuvos rinktinės pagrindu sudaryta Elektrėnų komanda pirmajame susitikime 14:8 nugalėjo Lodzės „LSTW Ocmer“ (Lenkija) ekipą. Tai buvo pirmoji Lietuvos ekipos pergalė šiame turnyre.

Vėliau „Žaibas“ 9:15 nusileido Lvovo „Dinamo“ (Ukraina) ir 6:8 pralaimėjo Minsko RCOP (Baltarusija) vandensvydininkams.

Pirmąją vietą užėmė Minsko RCOP ekipa.

Po trijų turų bendrojoje įskaitoje pirmauja RCOP (25 taškai). Antrąją vietą užima „Dinamo“ (19 tšk.), trečias yra „LSTW Ocmer“ klubas (5 tšk.), ketvirtojoje pozicijoje rikiuojasi „Žaibas“ (4 tšk.).

Pirmajame varžybų etape Alytuje ir antrajame Minske „Žaibas“ liko be pergalių.

Paskutinis ketvirtasis etapas vyks rugsėjo mėnesį Lvove.

Šią savaitę Lietuvos vyrų vandensvydžio rinktinė stos į kovą Europos Sąjungos tautų taurės turnyre.