Lietuvos jaunimo motobolo rinktinė iškovojo Europos čempionato bronzą

Vokietijoje vykstančiame Europos jaunimo motobolo čempionate Lietuvos rinktinė iškovojo bronzos medalius. Tai pirmasis Lietuvos motobolininkų medalis Europos pirmenybėse nuo 1996 metų. Mače dėl trečiosios vietos penktadienį lietuviai 4:3 įveikė Vokietijos ekipą.

Lietuvos jaunieji motobolo meistrai iškovojo Europos čempionato bronzos medalius.<br> Organizatorių nuotr.

Jun 21, 2019, 10:33 PM, atnaujinta Jun 21, 2019, 10:37 PM

Antrajame kėlinyje vokiečiai pirmavo 3:1, bet ketvirtojo kėlinio pradžioje Lietuvos ekipa rezultatą išlygino, o likus žaisti 9 min., pelnė ir pergalingą įvartį.

Grupės etape lietuviai liko paskutiniai – ketvirti. Mūsiškiai pirmajame mače 3:5 pralaimėjo Prancūzijos ekipai. Lietuvai du įvarčius pelnė Paulius Žąsytis, vieną – Gintas Rudys. Vėliau Lietuvos rinktinė vienodais rezultatais 0:4 pralaimėjo rusams ir vokiečiams.

Tikrąjį kovingumą mūsiškiai pademonstravo pusfinalyje. Jame lietuviai tik po dramatiškos kovos ir baudinių serijos 6:7 pralaimėjo grupės nugalėtojai Rusijos komandai.