Pasaulio irklavimo taurės etape Poznanėje M. Griškonis iškovojo vietą pusfinalyje

Planetos čempionėms Lietuvos irkluotojoms Mildai Valčiukaitei ir Ievai Adomavičiūtei nesėkmingai prasidėjo trečiasis pasaulio irklavimo taurės etapas Poznanėje (Lenkija). Mūsiškės tęs kovą tik C finale (13-18 vietos).

Mindaugas Griškonis pasaulio taurės etape Lenkijoje pateko į pusfinalį.<br>V.Ščiavinsko nuotr.

Jun 21, 2019, 9:50 PM, atnaujinta Jun 21, 2019, 9:52 PM

Moterų porinių dviviečių valčių pirmajame atrankos plaukime M.Valčiukaitė ir I.Adomavičiūtė (7 min. 6,32 sek.) finišavo trečiosios ir tęsė kovą paguodos varžybose.

Pirmąją vietą užėmė ir tiesioginį bilietą į pusfinalį pelnė amerikietės Cicely Madden ir Genevra Stone (6.53,120). Antros liko italės Stefania Buttignon ir Stefania Gobbi (7.00,460).

Paguodos trečiajame plaukime lietuvės (7.17,64) liko trečiosios ir pateko tik į C finalą.

Vyrų vienviečių valčių varžybose penktadienį nepralenkiamas buvo Mindaugas Griškonis. Jis atrankoje finišavo per 6 min. 58,35 sek. ir, užėmęs savo plaukime pirmąją vietą, žengė į ketvirtfinalį. Ketvirtfinalio pirmajame plaukime M.Griškonis (7.02,98) vėl aplenkė visus varžovus ir iškovojo vietą pusfinalyje.

Vyrų porinių dviviečių valčių pirmajame atrankos plaukime Dovydas Nemeravičius ir Saulius Ritteris (6 min. 18,55 sek.) užėmė antrąją vietą ir pateko į ketvirtfinalį. Ketvirtfinalio pirmajame plaukime mūsiškiai (6.29,18 sek.) finišavo antri ir žengė į pusfinalį.

Vyrų porinių keturviečių valčių antrajame atrankos plaukime paskutiniai (penkti) liko Žygimantas Gališanskis, Dominykas Jančionis, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius (6.35,71). Jie paguodoje kovos dėl vietos finale.

Moterų pavienių dviviečių valčių trečiajame atrankos plaukime Viktorija Senkutė ir Kamilė Kralikaitė (7.23,700) užėmė penktąją poziciją ir dėl vietos pusfinalyje turėjo kautis paguodos varžybose. Plaukimą laimėjo ir vietą pusfinalyje pelnė Kinijos komanda (7.05,740).

Savo paguodos plaukime mūsiškės (7.37,76) liko penktos ir pateko į silpniausią D finalą.

Parairklavimo varžybų vyrų vienviečių valčių pirmajame atrankos plaukime Augustas Navickas (10.14,390) užėmė trečiąją vietą ir pateko į pusfinalį.