Badmintonininkė V. Fomkinaitė su Europos žaidynėmis atsisveikino pergale

Lietuvos badmintonininkės baigė kovas Europos žaidynėse. Paskutiniame mače Minske Vytautė Fomkinaitė iškovojo pergalę. Vienintelį laimėjimą Minske į savo sąskaitą pavyko įsirašyti vienetų varžybose. Trečiadienį C grupės paskutiniame mače 198-oji pasaulio raketė 21:10, 21:13 nugalėjo norvegę Elisą Wiborg (250-oji vieta pasaulio reitinge).

Europos žaidynių badmintono varžybose Lietuvos atstovams nesisekė.<br> Sputnik/Scanpix nuotr.

2019-06-26 22:27, atnaujinta 2019-06-26 22:29

Prieš tai 21-erių metų Lietuvos sportininkė pralaimėjo prancūzei Marie Batomene (15) ir trečią pajėgumo numerį Europos žaidynėse turinčiai britei Kirsty Gilmour (24) ir į aštuntfinalį nepateko.

V.Fomkinaitė jau po pirmosios dvikovos sakė, kad britė ir prancūzė yra grupės favoritės. „O štai prieš norvegę galima žaisti“, – pridūrė ji. Prognozė pasitvirtino.

Dvejetų varžybose V. omkinaitei ir 28-erių Gerdai Voitechovskajai nepavyko iškovoti pergalių.

A grupėje lietuvės 13:21, 21:14, 19:21 neatsilaikė prieš vengres Nikolettą Bukoviczki ir Daniellą Gondą, 9:21, 15:21 pralaimėjo britėms Lauren Smith ir Chloe Birch, o trečiadienį nusileido danėms Sarai Thygesen ir Maiken Fruergaard. Į ketvirtfinalį iš šios grupės pateko Didžiosios Britanijos ir Danijos duetai.

Pirmose Europos žaidynėse 2015 metais Baku badmintonininkas Kęstutis Navickas iškovojo bronzos medalį.