Robertas Tvorogalas slystelėjo ant skersinio, bet septintoji vieta nenuvylė gimnasto

Europos žaidynėse Minske gimnastas Robertas Tvorogalas daugiakovėje iškovojo septintąją vietą ir liko patenkintas savo pasirodymu.

Robertas Tvorogalas daugiakovėje užėmė 7-ąją vietą ir pateko į du atskirų pratimų finalus. <br> K.Štreimikio/LTOK nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jun 29, 2019, 7:04 PM, atnaujinta Jun 29, 2019, 7:08 PM

Gimnastika – viena populiariausių sporto šakų Europos žaidynėse. 15 tūkstančių žiūrovų talpinanati arena daugiakovės finalinėse varžybose buvo beveik pilna. Daugiatūkstantinė auditorija stebėjo ir R.Tvorogalo pasirodymus sportinės gimnastikos daugiakovės finale.

„Pasirodymą vertinu gerai. Teisėjai buvo objektyvus tiek man, tiek varžovams. Tikslas buvo pakartoti atrankos rezultatą, tą pasiekti sutrukdė klaida paskutiniame pratime. Baigiant jį nuslydo viena ranka. Tai buvo klaida, už kurią teisėjai skaudžiai nubaudė. Rytoj viskas prasidės iš naujo. Nusiteikęs esu kovingai, jaučiuosi puikiai. Gal pavyks ant skersinio viską atlikti be klaidų“, – sakė gimnastas.

Atrankoje buvęs trečias Lietuvos atstovas lemiamame varžybų etape, kur rungtyniavo 18 sportininkų, pasirodė kukliau.

Galutinėje įskaitoje mūsiškis surinko 81,631 balo.

Aukštesnei pozicijai pritrūko poros taškų – maždaug tiek, kiek slystelėjus rankai R.Tvorogalas prarado savo mėgstamiausioje rungtyje ant skersinio.

Daugiakovės nugalėtoju tapo rusas Davidas Beliavskis – 85,465 balo.

Aukščiausias balais Robertas buvo įvertintas pratime ant lygiagrečių – 14,333. Ant šio prietaiso R.Tvorogalas pasirodys sekmadienį finale.

Antrasis finalas Roberto lauks ant skersinio, kur jis įvardijamas kaip vienas iš pretendentų į medalius. Finaluose kiekvienoje rungtyje kovos po 6 sportininkus.