Lietuva Europos žaidynių medalių lentelėje užėmė 29-ąją vietą

Minske (Baltarusija) vykusių antrųjų Europos žaidynių medalių lentelėje Lietuva, iškovojusi du aukso ir vieną sidabro apdovanojimą, užėmė 29-ąją vietą. Dviračių treko varžybose Simona Krupeckaitė tapo Europos žaidynių čempione keirino rungtyje, o kartus su Migle Marozaite pelnė sidabrą komandų sprinte. Auksą sekmadienį iškovojo gimnastas Robertas Tvorogalas.

Robertas Tvorogalas Europos žaidynėse iškovojo aukso medalį ir padėjo Lietuvai pakilti į 29-ąją vietą komandų įskaitoje.<br>K.Štreimikio/LTOK nuotr.
Daugiau nuotraukų (21)

Jun 30, 2019, 6:47 PM, atnaujinta Jun 30, 2019, 8:36 PM

Pirmąją vietą užėmė net 109 medalius (44 aukso, 23 sidabro, 42 bronzos) iškovoję Rusijos atletai. Antrąją vietą užėmė Baltarusijos sportininkai (24, 16, 29), o trečiąją – Ukrainos atstovai (15, 17, 18).

Iš viso medalius iškovojo 42 šalių sportininkai (aukso – 34).

Sekmadienį vyks iškilminga Europos žaidynių uždarymo ceremonija. Joje Lietuvos vėliavą neš treko dviratininkė S.Krupeckaitė.