L. Jasiūnaitė universiadoje iškovojo aukso medalį

Italijoje tęsiasi studentų universiada, kurioje moterų ieties metimo rungtyje auksą iškovojo Liveta Jasiūnaitė.

Liveta Jasiūnaitė<br>A. Pliadžio nuotr.
Liveta Jasiūnaitė kol kas sėkmingiausiai startavo apdovanojimuose.<br>A.Pliadžio nuotr.
Europos čempionate Berlyne ietį 61,59 metro nuskraidinusi L.Jasiūnaitė šį rugpjūtį perrašė Lietuvos sporto istoriją.<br>Nuotr. iš asmeninio albumo
Liveta Jasiūnaitė<br>A.Pliadžio nuotr.
Liveta Jasiūnaitė ieties metimo sektoriuje.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jul 10, 2019, 11:03 PM, atnaujinta Jul 10, 2019, 11:49 PM

Sportininkės auksiniu bandymu tapo penktasis metimas, kuriuo ji įrankį nusviedė 60,36 m.

Antrąją vietą užėmė japonė Haruka Kitaguchi, kuri ietį numetė 60,15m. Bronza atiteko turkei Edai Tugsuz (59,75 m).

Trečiadienio vakarą bronzos medalį iškovojo ir šuolininkas į aukštį Adrijus Glebauskas.

Tai jau antrasis bronzos apdovanojimas Lietuvos delegacijai. Pirmąjį iškovojo Ieva Zarankaitė disko metimo rungtyje.

Šuolio į aukštį rungtyje A.Glebauskas kartį peršoko iškeltą į 2 m 24 cm aukštį. Deja, 2 m 27 m aukštis sportininkui nepakluso. Antras liko turkas Alperen'as Acet'as, kuris įveikė tokį patį aukštį, bet jam užteko mažiau sėkmingų bandymų. Čempionu šuolio į aukštį rungtyje tapo bulgaras Tihomir'as Ivanov'as, įveikęs 2 m 30 cm aukštį.