Ieties metikas E. Matusevičius triumfavo varžybose Suomijoje

Trečiadienį Suomijoje surengtų lengvosios atletikos varžybų „Motonet GP“ vyrų ieties metimo rungtyje nugalėjo lietuvis Edis Matusevičius. Mūsiškis sėkmingiausiu – šeštuoju – bandymu įrankį nusviedė 78 m 15 cm.

Edis Matusevičius<br>A.Jaru
Edis Matusevičius<br>A.Pliadžio nuotr.
Edis Matusevičius
Edmundas Matusevičius ietį nuskraidino 81,66 m.<br>R.Trakio nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Jul 18, 2019, 9:33 AM, atnaujinta Jul 18, 2019, 9:34 AM

Antrąją vietą užėmė latvis Gatis Čakšs (77 m 81 cm). Šioje rungtyje varžėsi 11 sportininkų.

Vyrų 1500 m bėgime trečiąją vietą užėmė Simas Bertašius – 3 min. 44,46 sek. Pirmas finišavo vokietis Timo Benitzas (3.44,00), antras – Kenijos atstovas Evansas Biwotas (3.44,14).

Justinas Beržanskis 3000 m barjeriniame bėgime užėmė aštuntą vietą ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą – 8 min. 46,41 sek.

Tabore (Čekija) vykusiose inž. Jano Pano atminimo varžybose pergalę iškovojo Lietuvos bėgikas Benediktas Mickus. Jis, kaip ir pernai, nugalėjo 800 m bėgime – 1 min. 49,43 sek.

Barselonoje (Ispanija) vykusių lengvosios atletikos varžybų moterų 400 m bėgime antra finišavo Modesta Morauskaitė, pasiekusi geriausią Lietuvos sezono rezultatą – 53,18 sek. Nugalėjo slovėnė Anita Horvat (52,86 sek.).