Lietuvos tinklininkai – Europos studentų čempionatų pusfinaliuose

Abi Lietuvos paplūdimio tinklinio poros atsidūrė per žingsnį nuo Slovėnijoje vykstančio Europos universitetų paplūdimio tinklinio čempionato medalių.

Vytenė Vitkauskaitė ir Oksana Rusnačenko po dramatiškos kovos 2-1 (21:16, 16:21, 16:14) nugalėjo Balikesiro universiteto (Turkija) porą.<br> EUSA nuotr.

Jul 25, 2019, 5:09 PM

Ketvirtadienį Lietuvai atstovaujantys Nacionalinės studentų tinklinio lygos (NSTL) čempionai iškovojo vietas turnyro pusfinaliuose.

Merginų varžybų ketvirtfinalyje Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) atstovės Vytenė Vitkauskaitė ir Oksana Rusnačenko po dramatiškos kovos 2-1 (21:16, 16:21, 16:14) nugalėjo Balikesiro universiteto (Turkija) porą – Aleyną Vencę ir Selin Yurtsever.

Savo varžoves pusfinalyje VDU studentės sužinos ketvirtadienį vakare.

Be pralaimėjimų vaikinų turnyre žygiuojantys Lietuvos sporto universiteto (LSU) paplūdimio tinklininkai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas taip pat žengė į pusfinalį. Tiesa, tą jie padarė net nekovodami. Traumą patyrus vienam iš Frankfurto universiteto (Vokietija) žaidėjų, lietuviai iškart pateko į pusfinalį.

P.Stankevičius ir A.Knašas savo varžovus pusfinalyje taip pat sužinos tik po paskutinių ketvirtadienio susitikimų.